Audi Logo

S7 Sportback

 
 
Audi S7 Sportback Heckansicht

Elegantní a dynamický

Audi S7 Sportback² zaujme svým exteriérem a hodnotami interiéru. Audi Singleframe s novou strukturou a nově tvarovaný zadní difuzor podtrhují jeho dynamický charakter.

 

Audi S7 Sportback v číslech

Výkon

253

kW (344 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

5,1

s

Maximální točivý moment

700

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi S7 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

 

Sportovnost v ceně

Standardní sportovní odpružení S s regulací tlumičů snižuje světlou výšku Audi S7 Sportback oproti základnímu modelu. Další prvky specifické pro S podtrhují jeho dynamiku.

Silný a dynamický pohon

Díky výkonu 253 kW (344 PS) a maximálnímu točivému momentu 700 Nm zrychlíte z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy. Sílu motoru přenáší na silnici standardně dodávaný pohon všech kol quattro, který lze pro větší stabilitu vozu v zatáčkách vybavit i sportovním diferenciálem.

Vysoká kvalita a estetický vzhled

Uvnitř Audi S7 Sportback Vás přivítají osvětlené prahové lišty s hliníkovými vložkami a nápisem S vpředu ve standardní výbavě. Vůz máte pevně v rukou díky standardně dodávanému sportovnímu multifunkčnímu koženému volantu s pádly řazení, prvky v hliníkové optice a nápisem S. Ten je na přání k dispozici vyhřívaný a ve spodní části zploštělý pro pohodlnější přístup.

Obchod s aplikacemi Audi ve vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon.

Poznámka: Obrázek je převzatý z Audi A7 Sportback9.

A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 5,6-9,6 l/100 km

Emise CO₂: 147-217 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.