Audi Logo

RS 7 Sportback performance

 
 
Audi RS 7 Sportback performance pohled zepředu

Inspirativní estetika, působivý zvuk

Vůz, jehož výjimečnou sportovnost poznáte nejen podle zvuku, ale pocítíte ji až do morku kostí. Audi RS 7 Avant performance přijíždí s dosud nejsilnějším motorem pro řadu RS 7.

 

Technické informace o Audi RS 7 Sportback performance

Výkon

463

kW (630 PS)

Zrychlení (0-100 km/h)

3,4

s

Max. točivý moment

850

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si výkon Audi RS 7 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

Inspirativní výkon

Audi RS 7 Sportback performance vnese do vašeho každodenního života novou dynamiku. Můžete si jej na přání vybavit i RS sportovním podvozkem plus se systémem Dynamic Ride Control (DRC) nebo paketem RS Dynamik plus, který zahrnuje navýšení maximální rychlosti na 305 km/h. Zajistíte si tak intenzivní jízdní zážitek s maximální kontrolou nad vozem.

RS esence do posledního detailu

Silnější varianta performance modelu Audi RS 7 Sportback se na první pohled odlišuje exkluzivními designovými prvky. Na přání dostupný modrý lak Ascari s matným efektem a standardní designové prvky exteriéru v matně šedém provedení vozu dodávají na fascinující atraktivitě.

V každém ohledu sportovní

V interiéru se odráží sportovní charakter, který slibuje mimořádný exteriér: najdete zde vysoce kvalitní prostředí se sportovní atmosférou, která je dotvářena speciální RS výbavou orientovanou na výkon.

Výraznější vzhled díky nabídce Audi exclusive

Vytvořte si pomocí výbavy z nabídky Audi exclusive ze svého Audi RS 7 Sportback performance inspirativní unikát, který bude stejně osobitý jako Vy. S tím Vám pomohou různé barvy prošívání čalounění sedadel a koberečků v provedení RS, barevné kožené materiály a individuální odstíny laku. Stačí jen vyjádřit své přání.

Obchod s aplikacemi Audi ve vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem Ambient Light plus dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Ilustrace pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos.

Audi RS 6 Avant performance

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km: 12,3-13.

Emise CO₂ v g/km: 280-294.

Informace o spotřebě paliva/elektřiny a emisích CO₂ v rozmezí podle zvolené výbavy vozidla. Údaje o spotřebě paliva a emisích pro vozidlo jsou k dispozici pouze podle WLTP, nikoli podle NEDC.