Audi Logo

Audi A6

Jedinečné propojení elegance, sportovnosti a komfortu ve stylu Audi se u modelu A6 projevuje v mnoha podobách. Bohatá nabídka modelových a karosářských variant si najde zákazníky vyžadující pohodlné cestování na dlouhé vzdálenosti, stejně jako prakticky orientované rodiny, dobrodruhy nebo vyslovené vyznavače sportovní jízdy. Každému z nich pak nabídne atraktivní vzhled vozu, digitální a prostorný interiér s maximálně jednoduchým ovládáním a bohatou výbavu.

A6 Avant

V nabídce quattro bonus je dispozici například oblíbený model Avant s prodlouženou karoserií, který umožní převážet až 1 680 litrů nákladu. Pod kapotou je dvoulitrový TDI motor a 7stupňová převodovka S tronic, které nabízejí agilní a úspornou jízdu. Vůz je vybaven efektními světlomety Matrix LED, digitálním palubním štítem Audi virtual cockpit plus, 4zónovou automatickou klimatizací nebo zadní parkovací kamerou.

40 TDI 150 kW quattro

1 124 900 bez DPH

Výbava vozu

• Světlomety Matrix LED

• Asistent hlídání mrtvého úhlu s Audi pre sense rear, varováním při vystupování a zadním asistentem pro příčný provoz

• Komfortní klíč bez funkce Safelock

• Audi smartphone interface

• Parkovací kamera - zadní

• Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná, s paměťovou funkcí, včetně automatického naklopení při parkování pro vnější zpětné zrcátko spolujezdce

• 3místné provedení zadních sedadel se sklopným zadním opěradlem

• Elektricky nastavitelná přední sedadla s paměťovou funkcí pro sedadlo řidiče

 

Nabídku můžete využít i na další varianty a motorizace modelu A6. Například model A6 allroad se širšími offroadovými možnostmi, plug-in hybrid Avant TFSI, výkonné modely S6 nebo ultimativní RS 6 s výkonem 600 koní. V případě zájmu o ně kontaktujte nejbližšího prodejce Audi, který vám připraví nabídku na míru.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2: 5,7 - 6,7 l/100 km, 150 - 175 g/km. Vyobrazený model je pouze ilustrativní. Cena s DPH činí 1 361 129 Kč. Nabídka je určena pouze pro podnikatele.