Audi Logo

Audi A7

Na silnici není mnoho vozů, které by poutaly větší pozornost než model A7 Sportback. Téměř pětimetrový vůz vyniká širokou maskou Singleframe, ostrými liniemi a jedinečnou siluetou ve stylu kupé, shodnou pro všechny modelové varianty A7, S7 a RS 7. Ztělesňuje progresivní luxus Audi s vrcholným designem, špičkovými materiály a těmi nejsofistikovanějšími technologiemi. Řidič má k dispozici plně digitální ovládání systémů a možnost volby z 39 asistenčních systémů.

A7 Sportback

V nabídce quattro bonus je dispozici například model 40 TDI 150 kW quattro s výkonem přes 200 koní a možností bezmotorového plachtění. Atraktivní výbava zahrnuje 18" litá kola, MMI navigaci s haptickou odezvou, 2zónovou klimatizaci nebo zadní parkovací kameru. Bohatá výbava navíc vůz vybaví digitálními světlomety HD Matrix LED s dynamickými směrovými světly, komfortním asistenční paketem tour s adaptivním jízdním asistentem a dalšími technologiemi.

40 TDI 150 kW quattro

1 129 900  bez DPH

Výbava vozu

• 3místné provedení zadních sedadel

• Audi smartpohone interface

• Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, vyhřívaná a sklopná, s paměťovou funkcí, včetně automatického naklopení při parkování pro vnější zpětné zrcátko spolujezdce

• Asistent hlídání mrtvého úhlu s Audi pre sense rear, varováním při vystupování a zadním asistentem pro příčný provoz

• Komfortní klíč bez funkce Safelock

• Elektricky nastavitelná přední sedadla s paměťovou funkcí pro sedadlo řidiče

• Světlomety HD Matrix LED

• Ambientní jednobarevné osvětlení

 

Nabídku můžete využít i na další varianty a motorizace modelu A7. Například model S7 s výkonem 344 koní nebo ještě o mnoho výkonnější RS 7 či RS 7 Performance se zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy. V případě zájmu o ně kontaktujte nejbližšího prodejce Audi, který vám připraví nabídku na míru.

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2: 5,6 - 6,7 l/100 km, 148 - 175 g/km. Vyobrazený model je pouze ilustrativní. Cena s DPH činí 1 367 179 Kč. Nabídka je určena pouze pro podnikatele.