Audi Logo

Q5 Sportback TFSI e

 
 

Všestranně talentované, silné a efektivní

V Audi Q5 Sportback TFSI e se síla spalovacího motoru perfektně doplňuje s výkonem elektromotoru.

 

Audi Q5 Sportback 55 quattro TFSI e v číslech

Dojezd v čistě elektrickém režimu (cca)

56–62

km*

Zrychlení (0-100 km/h)

5,3

s**

Max. výkon

270

kW (367 PS)**

*Čistě elektrický kombinovaný dojezd podle WLTP, pro 18" až 21" kola. **Spotřeba paliva (kombinovaná 1,2) v l/100 km: 16-2; spotřeba energie (kombinovaná 1,2) v kWh/100 km: 22,2-223,8 Emise CO₂ (kombinovaná 1,2) v g/km: 36-45.

Luxus nemuset se rozhodovat

Audi Q5 Sportback TFSI e kombinuje to nejlepší z obou světů. Je poháněno čistě elektřinou, takže se pohybuje bez lokálních emisí a téměř bezhlučně. Zároveň má k dispozici i spalovací motor TFSI, takže se nemusíte vzdát dynamiky typické pro Audi. Energii vynaloženou k jízdě lze díky rekuperaci brzdné energie získávat zpět a šetřit tak palivo i přírodu.

 

Snadné nabíjení

Pro Audi Q5 Sportback TFSI e je k dispozici široká škála možností nabíjení doma i na cestách.

Vlastní světelný podpis u OLED zadních světel

Rozdělení koncových OLED světel na malé, individuálně ovladatelné segmenty s trojrozměrným uspořádáním umožňuje vytvářet působivé světelné animace. Při objednávání vozu si můžete vybrat jeden ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá Vaše budoucí Audi na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se také mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Další výhodou OLED digitálních koncových světel je funkce upozorňující na přiblížení: pokud vůz stojí a zezadu se k němu přiblíží jiné vozidlo nebo účastník silničního provozu na vzdálenost kratší dvou metrů, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED světel. Tím se zvětší světelná plocha a řidič v druhém voze je včas varován.

Více prostoru pro vše, co vás baví

Ačkoliv je akumulátor integrován pod podlahou zavazadlového prostoru, stále budete mít k dispozici kufr o objemu přibližně 455 litrů, který lze po sklopení opěradel zadních sedadel zvětšit dokonce až na 1 365 litrů. Obzvláště praktické je flexibilní zadní sedadlo, které lze v případě potřeby sklopit nebo podélně posunout. Opěradlo zadního sedadla je rozděleno na tři části, které lze jednotlivě nebo společně sklápět.

Streamování oblíbené hudby díky vestavěné službě Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Na obrázku je Audi Q5 Sportback.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.