Audi Logo
 
 
 Audi Q5 Sportback boční pohled zepředu

Nová definice SUV

Audi Q5 Sportback nabízí harmonickou souhru silného výkonu SUV a mimořádné praktičnosti pro každodenní využití.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q5 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

Udělá dojem všude, kam s ním vyrazíte

Design Audi Q5 Sportback zaujme svou dynamikou a vynikajícím charismatem. Volitelná linie výbavy S line přidává ještě více sportovních akcentů.

OLED zadní světla se specifickým světelným podpisem

Na přání dodávaná koncová OLED světla pro Audi Q5 Sportback jsou rozdělena na malé, individuálně ovladatelné segmenty v trojrozměrném uspořádání, které díky sofistikované technologii nabízejí nové scénáře svícení. Při objednávání vozu si můžete vybrat jeden ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá Vaše budoucí Audi na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se také mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Další výhodou OLED digitálních koncových světel je funkce upozorňující na přiblížení: pokud vůz stojí a zezadu se k němu přiblíží jiné vozidlo nebo účastník silničního provozu na vzdálenost kratší dvou metrů, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED světel. Tím se zvětší světelná plocha a řidič v druhém voze je včas varován.

 

Světelný podpis 1

Světelný podpis 2

Světelný podpis 3

Vzrušující jízdní dynamika

Dynamická akcelerace a hbité reakce nového Audi Q5 Sportback ve vás budou probouzet chuť řídit. Na vynikajících jízdních vlastnostech vozu má zásluhu i standardně dodávaný plně variabilní pohon quattro, který podle potřeby rozděluje točivý moment motoru na jednotlivá kola. Systém je opatřen mechanickým zámkem, jenž okamžitým rozdělováním hnacího momentu mezi přední a zadní nápravu jízdní dynamiku ještě vylepšuje. Výsledkem je vynikající trakce a stabilní jízda ve stopě. Výška podvozku a tlumení vozu jsou regulovány elektronicky řízeným vzduchovým odpružením s plynule se přizpůsobujícím tlumicím systémem. Charakteristiku vozu můžete navíc upravit pomocí systému Audi drive select s výběrem z několika různých režimů.

Interiér: praktický a funkční

Audi Q5 Sportback se vyznačuje kombinací velikosti, výkonu a funkčnosti. Zvýšená poloha sedadel zajišťuje dobrý výhled z vozu a horizontálně orientované linie zdůrazňují dojem prostornosti a pohodlí. Přes celou šířku přístrojové desky se táhne trojrozměrně tvarovaná dekorativní vložka.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Audi exclusive

Proměňte své Audi Q5 Sportback v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekory, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle vašich představ.

Sport edition s černými akcenty a Sport edition s hořčíkově šedými akcenty

Dodejte svému vozu Q5 Sportback individuální, dynamický vzhled. Pakety výbavy Sport Edition s hořčíkově šedými akcenty2 a Sport Edition s černými akcenty2 potěší každého kdo ocení něco výjmečného.

Originální příslušenství Audi

Originální příslušenství Audi Vám nabízí mnoho možností, jak obohatit své Audi Q5 Sportback o několik prvků. Například kruhy Audi a označení modelu v černé barvě.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Ilustrace pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi Q5

Kombinovaná spotřeba paliva: 5,6-9,7 l/100 km

Emise CO₂: 147-238 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.