Audi Logo
 
 
Audi Q5 boční pohled zezadu

Získáte v něm mnohem více než pouze SUV

Audi Q5 kombinuje sportovní charakter s vysokou každodenní praktičností.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi Q5 v interaktivním 3D zobrazení.

Suverénní design s notnou dávkou sportovnosti

Designový jazyk nového Audi Q5 na Vás udělá silný dojem sebevědomým charakterem a řadou sportovních detailů. Suverénně působí už velmi plastická příď se širokou maskou chladiče, jejíž mřížka opticky vytváří vertikální žebra. Výraznou součástí čela vozu jsou také vysoké otvory pro přívod vzduchu, které dodávají modelu Q5 na dravosti. Celkově dynamický vzhled je dotvořen zádí s lichoběžníkovými koncovkami výfuku, difuzorem lemovaným dekorativní lištou a chromovým pásem táhnoucím se pod koncovými světly po celé šíři vozu.

Nová světelná animace

Rozdělení koncových OLED světel na malé, individuálně ovladatelné segmenty s trojrozměrným uspořádáním umožňuje vytvářet působivé světelné animace. Při objednávání vozu si můžete vybrat jeden ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá Vaše budoucí Audi na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se také mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Další výhodou OLED digitálních koncových světel je funkce upozorňující na přiblížení: pokud vůz stojí a zezadu se k němu přiblíží jiné vozidlo nebo účastník silničního provozu na vzdálenost kratší dvou metrů, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED světel. Tím se zvětší světelná plocha a řidič v druhém voze je včas varován.

 

Světelný podpis 1

Světelný podpis 2

Světelný podpis 3

Vzrušující jízdní dynamika

Dynamická akcelerace a hbité reakce nového Audi Q5 ve Vás budou probouzet chuť řídit. Na vynikajících jízdních vlastnostech vozu má zásluhu i standardně dodávaný plně variabilní pohon quattro, který podle potřeby rozděluje točivý moment motoru na jednotlivá kola. Charakteristiku vozu můžete navíc upravit pomocí systému Audi drive select s výběrem z několika různých režimů.

Spousta prostoru pro individuální přepravní potřeby

Velkorysý prostorový koncept interiéru nabízí dostatek místa pro pohodlnou jízdu až pěti osob, které ocení prostorové rezervy v oblasti hlavy a nohou. Pocit pohodlí umocňuje optická šířka kabiny, podporovaná horizontálně koncipovanými liniemi, a vysoká jízdní pozice s vynikajícím výhledem z vozu. Přes celou šíři palubní desky prochází trojrozměrná dekorativní lišta, která umocňuje celkově stylový vzhled interiéru. K příjemnému cestování přispívají také různé funkce sedadel, včetně masážní. V případě, že se rozhodnete pro interiérový balíček Design selection, můžete si po setmění v kabině navodit unikátní atmosféru a vychutnat si atraktivní světelné akcenty vytvářené na přání dostupným ambientním osvětlením.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi Q5 Sportback.

Sport edition s černými akcenty a Sport edition s hořčíkově šedými akcenty

Paket výbavy Sport Edition s hořčíkově šedými akcenty2 kombinuje vybrané plné lakování s detaily v hořčíkově šedé barvě. Pro Sport Edition s černými akcenty2 lze zvolit také kontrastní lakování2.

Originální příslušenství Audi

Originální příslušenství Audi Vám nabízí mnoho možností, jak své vozidlo obohatit o několik dalších prvků. Například s paketem pro terénní styl, podběhy, různými koly nebo boxem na lyže a zavazadla.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi Q5 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 5,6-9,7 l/100 km

Kombinované emise CO₂: 148-238 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.