Audi Logo
 
 
Audi SQ5 Sportback boční pohled zezadu

Sportovní charakter, síla a dynamika

Sportovní SUV se siluetou kupé zapůsobí svým naprosto všestranným charakterem a spoustou prostoru pro variabilitu.

 

Sportovnost vyjádřená v číslech

Výkon

251

kW (341 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

5,1

s

Max. točivý moment

700

Nm

 

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi SQ5 Sportback v interaktivním 3D zobrazení.

Vzrušující a silný

Motor V6 TDI o objemu 3,0 litru a rychlá a pohodlná 8stupňová převodovka tiptronic zajišťují plynulý přenos výkonu. Standardně dodávaný stálý pohon všech kol quattro rozděluje výkon variabilně mezi přední a zadní nápravu. Zážitek z jízdy, který Vás nadchne.

Silné charisma

Ztělesnění sportovní dynamiky a silného výkonu, které na sebe okamžitě upoutá pozornost: sportovní elegance Audi SQ5 Sportback je podtržena střešním spoilerem v provedení "S" a dvěma dvojitými chromovanými oválnými koncovkami výfuku. Silueta Audi SQ5 Sportback Vás však nenechá v klidu ani při pohledu zepředu, na čemž mají značný podíl maska chladiče Audi Singleframe s mřížkou se vzorem medové plástve, nárazník ve specifickém provedení "S" a výrazně tvarované přívody sání vzduchu ozvláštněné hliníkovými rámečky. Design Audi SQ5 Sportback má vizuální lehkost a jeho linie slibují vynikající aerodynamiku.

OLED zadní světla se specifickým světelným podpisem

Rozdělení koncových OLED světel na malé, individuálně ovladatelné segmenty s trojrozměrným uspořádáním umožňuje vytvářet působivé světelné animace. Při objednávání vozu si můžete vybrat jeden ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá Vaše budoucí Audi na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se také mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Další výhodou OLED digitálních koncových světel je funkce upozorňující na přiblížení: pokud vůz stojí a zezadu se k němu přiblíží jiné vozidlo nebo účastník silničního provozu na vzdálenost kratší dvou metrů, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED světel. Tím se zvětší světelná plocha a řidič v druhém voze je včas varován.

 

Světelný podpis 1

Světelný podpis 2

Světelný podpis 3

Sportovní. Komfortní. Exkluzivní.

Interiér Audi SQ5 Sportback vás v prvním okamžiku zaujme mimořádně kvalitním zpracováním a značnou sportovností. Na sportovní atmosféře typické pro modely "S" mají svůj podíl podsvícené kryty dveřních prahů s logem "S", standardně dodávané dekorativní obložení interiéru z matného kartáčovaného hliníku a na přání dostupná sportovní sedadla čalouněná jemnou kůží Nappa opatřená reliéfním logem "S" a diamantovým prošitím.

Prostor pro variabilitu

Pestrý život si žádá variabilitu. Proto je zadní sedadlo rozdělené na tři díly v poměru 40:20:40 a jednotlivá opěradla lze sklopit individuálně, což přináší vysokou míru flexibility. V závislosti na zvolené konfiguraci nabízí zavazadlový prostor Audi SQ5 Sportback kapacitu v rozmezí od 500 do 1 470 litrů. Pro případ, že máte při nakládání vozu plné ruce, si můžete objednat komfortní klíč se senzorem pohybu pro dveře zavazadlového prostoru, které pak lze otevírat a zavírat pomocí gesta nohou.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Ilustrace pochází z modelu Audi Q5 Sportback.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi SQ5

Kombinovaná spotřeba paliva: 8,1-8,9 l/100 km

Emise CO₂: 213-234 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.