Audi Logo
 
 
Audi SQ5 TDI mřížka chladiče

SUV s důrazem na faktor „S“: Audi SQ5

Vůz, který Vám umožní rychle dosáhnout svých cílů, sebevědomě zvládat výzvy života, a ještě u toho vypadat dobře.

 

Sportovnost vyjádřená v číslech

Výkon

251

kW (341 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

5.1

s

Točivý moment (maximální)

700

Nm

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi SQ5 TDI v interaktivním 3D zobrazení.

Sebevědomí plynoucí ze silného výkonu

Motor V6 TDI o objemu 3,0 litru s elektricky poháněným kompresorem zrychluje Audi SQ5 na elektronicky omezenou maximální rychlost 250 km/h. Přenos výkonu probíhá prostřednictvím rychlé a komfortní 8stupňové převodovky tiptronic. Standardně dodávaný trvalý pohon všech kol quattro se samosvorným mezinápravovým diferenciálem rozděluje výkon variabilně mezi přední a zadní nápravu. Základní rozdělení je 40 : 60, ale v případě potřeby může být až 70 % směrováno na přední nápravu nebo až 85 % na zadní nápravu pro ještě lepší trakci.

Viditelný výkon

Design Audi SQ5 působivě odráží sportovní dynamiku a vynikající výkony vozu. Design prahových lišt vytváří vizuální lehkost a světlou výšku. Výrazné nárazníky integrují vpředu výrazně tvarované vstupy vzduchu s hliníkovými rámečky a vzadu difuzor s obepínající chromovanou sponou. Dvojité oválné koncovky výfuku v chromovaném provedení zajišťují sportovní vzhled. Jednotný rámeček Audi ve vzhledu včelí plástve s hliníkovými vložkami v mřížce chladiče ve tvaru včelí plástve propůjčuje přední části vozu sebevědomý charakter.

Jedinečné charisma ze všech úhlů pohledu

Rozdělení koncových OLED světel na malé, individuálně ovladatelné segmenty s trojrozměrným uspořádáním umožňuje vytvářet nové působivé světelné animace. Při zakoupení vozu je na přání možné vybrat si ze tří různých světelných podpisů, díky čemuž získá vůz na ještě větší osobitosti. Světelný podpis koncových světel se mimo to mění v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Další výhodou na přání dostupných OLED digitálních koncových světel je funkce upozorňující na přiblížení: pokud vůz stojí a zezadu se k němu na vzdálenost kratší dvou metrů přiblíží jiné vozidlo nebo jiný účastník silničního provozu, automaticky se aktivují všechny segmenty OLED světel, díky čemuž se zvětší světelná plocha a vůz na sebe ještě více upoutá pozornost.

Poznámka: Obrázek pochází z vozu Audi Q5.

 

Světelný podpis 1

Světelný podpis 2

Světelný podpis 3

Intenzivní sportovní zážitek

Při nastupování budete Vy i Váš spolujezdec přivítáni podsvícenými kryty dveřních prahů, které jsou exkluzivně zdobeny logem "S". V kabině na Vás čeká velkoryse koncipovaný interiér, který nabízí i v oblastech hlavy a nohou dostatek prostoru pro pohodlné cestování pěti osob. Dynamickou atmosféru s dostatkem elegance dotvářejí dekorativní obložení interiéru z kartáčovaného hliníku a kontrastní prošití kůží potaženého volantu a sportovních sedadel.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi Q5 Sportback.

 

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi SQ5 Sportback

Kombinovaná spotřeba paliva: 8,1-8,9 l/100 km

Emise CO₂: 213-234 g/km

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik/kol.