Audi Logo
 
 
Audi A6 Avant zepředu z úhlu

Odhodlané a všestranně nadané

Ať už se jedná o obchodní schůzku nebo víkendový výlet s rodinou, vynikající jízdní vlastnosti Audi A6 Avant se postarají, že se vždy vrátíte domů s jedinečnými zážitky.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a vyzkoušejte si Audi A6 Avant v interaktivním 3D zobrazení.

Dynamika projevující se v každé křivce

Plošší a širší provedení přídě propůjčuje Audi A6 Avant tvář, která jasně vypovídá o suverénním a dynamickém charakteru tohoto vozu. Zvýrazněné lemy podběhů kol, svažující se střešní linie a šikmo skloněný D-sloupek podtrhují dynamické proporce vozu a přispívají k vytvoření unikátní siluety. Aerodynamické vlastnosti vozu vylepšuje sportovní střešní spoiler, pod kterým Vás na zádi upoutá již charakteristická chromovaná dekorativní lišta propojující koncová světla. I přes svoji prostornost zůstává zadní částí Audi A6 Avant velmi sportovní.

Velikost, kterou oceníte

Komfort bez kompromisů: optimalizovaný prostorový koncept Audi A6 Avant nabízí řidiči a všem členům posádky více prostoru v oblasti nohou, hlavy i ramen. Flexibilitu vnitřního prostoru umocňují samostatně sklopná opěradla zadních sedadel, která jsou dělená v poměru 40:20:40, díky čemuž lze interiér optimálně přizpůsobit Vašim prioritám a potřebám. Nezáleží na tom, zda se vydáváte s rodinou lyžovat nebo máte před sebou delší služební cestu: zavazadlový prostor o objemu v rozmezí od 565 do 1 680 litrů nabízí dostatek různých možností pro uložení téměř jakéhokoliv nákladu.

Elegantní a intuitivní

V interiéru Audi A6 Avant je hlavním estetickým prvkem redukce. Téměř žádné přepínače, málo tlačítek - dotykové displeje MMI jsou plně integrovány do designu palubní desky.

Obchod s aplikacemi Audi ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon.

Váš oblíbený motiv namísto běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme Worldn a nechte si jej zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního a konturního osvětlení interiéru dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Mild hybridní technologie

Nový zdroj energie: všechny motory pro Audi A6 Avant jsou standardně vybaveny novou technologií částečně hybridního pohonu (tzv. mild hybrid), která může v reálném dopravním prostředí přispět ke snížení spotřeby paliva až o 0,7 litrů na 100 km. Řemenem poháněný generátor zapalování spolupracuje s akumulátorem Li-Ion, do kterého ukládá energii získanou v rámci rekuperace brzdné energie, což je řešení, které přispívá k svižnější akceleraci, vyšší efektivitě a lepšímu jízdnímu komfortu. Technologie je dostupná ve dvou variantách: čtyřválcové motory využívají 12V elektrický systém, zatímco šestiválcové agregáty spolupracují se 48V elektrickým systémem, který slouží jako hlavní palubní systém.

Audi exclusive

Proměňte své Audi A6 Avant v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekory, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

 

Audi A6 Limuzína

Kombinovaná spotřeba paliva: 5,1-8,8 l/100 km

Emise CO₂: 133 - 200g/km

Hodnoty spotřeby paliva, výkonu a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol.