Audi Logo
 
 
Audi A6 Limousine

Klasická krása s atletickými rysy

Když se atraktivní design snoubí s efektivitou a sportovní charakter se stylem. Když jdou inovace ruku v ruce s precizním jízdním chováním a každá křivka je vedena s elegancí. Když se forma skvěle doplňuje s funkcí a vše je zastřešeno pokrokovým přístupem. Pak se ve třídě manažerských limuzín objeví vůz, který udává směr: Audi A6 Limuzína. Suverénní, jak jsme u něj zvyklí, a v ještě lepší atletické formě.

Nekompromisní vzhled. Z každého úhlu pohledu.

Rozšířená maska chladiče Singleframe, boční přívody vzduchu se sportovním chromovaným dekorem nebo úzké světlomety. Pohled na příď Audi A6 Limuzína okamžitě vypovídá o progresivním charakteru vozu. Ostrá ramenní linie společně s výrazně vyrýsovanými lemy blatníků zase poukazují na genetickou výbavu quattro. Vnější zpětná zrcátka jsou sportovně usazena v pasové linii dveří. Střešní linie se ve stylu kupé elegantně svažuje k trojrozměrně koncipované zádi vozu, která je přepažena typickou dekorativní lištou v hliníkovém provedení.

V každém směru prostornější

Velkoryse řešený interiér Audi A6 Limuzíny Vás bude hýčkat četnými komfortními prvky, individuálně nastavitelnou koncepcí ovládání a nízkou hladinou hluku.

Rychlý konfigurátor

Kombinujte různé laky a kola a prohlédněte si Audi A6 Limuzínu v interaktivním 3D zobrazení.

Obchod s aplikacemi Audi ve Vašem Audi

Používejte oblíbené aplikace, jako je Spotify nebo YouTube, přímo v MMI ve vozidle - bez nutnosti používat chytrý telefon.

Váš oblíbený motiv místo běžného

Nádherná fotografie nebo třeba Váš filmový hrdina: prostě si vyberte svůj oblíbený obrázek v aplikaci myAudi v oblasti Theme World a nechte si ho zobrazit jako pozadí v MMI. S balíčkem ambientního a konturního osvětlení dosáhnete krásného efektu, kdy se barevná nálada ve voze automaticky přizpůsobí zvolenému motivu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozidla Audi A6 Avant. Pozadí v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Svižnější. Ovladatelnější. Sportovnější

Standardně dodávané progresivní řízení zajišťuje silnou jízdní dynamiku díky výrazně sportovnímu převodu řízení. Na přání dodávané dynamické řízení všech kol ještě výrazně zvyšuje agilitu a ovladatelnost. Na přání dodávaná 21" kola podtrhují sportovnost a zároveň nabízejí vyšší hlukový komfort.

Audi exclusive

Proměňte svůj sedan Audi A6 v inspirativní unikát, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekoracemi, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev. Přesně podle Vašich představ.

Působivý světelný zážitek

Logo Audi se promítá na zem pomocí světla LED a vytváří tak atraktivní efekt.

 

Audi A6 Avant

Kombinovaná spotřeba paliva: 5,4-6,7 l/100 km

Emise CO₂: 143-176 g/km

Hodnoty spotřeby paliva, výkonu a emisí CO₂ v rozmezí podle použité sady pneumatik/kol.