Audi Logo
 
 

Objevte nový rozměr výkonu

Poznejte nejvýkonnější SUV kupé z edice Audi Sport: toto je Audi RS Q8.

Audi RS Q8 bokem

Audi RS Q8 není v současné době k objednání. Aktuální nové a ojeté vozy najdete u svého partnera Audi.

 

Vysoký výkon v číslech

Výkon

441

kW (600 PS)

Zrychlení (0–100 km/h)

3.8

s

Maximální točivý moment

800

Nm

Neuvěřitelná síla inteligentně přenesená na silnici

V Audi RS Q8 máte k dispozici stálý pohon všech kol quattro s volitelným sportovním differciálem pro rozdělování výkonu podle jednotlivých kol. Adaptivní vzduchové odpružení sport s naladěním charakteristickým pro RS a řízení všech kol přinášejí agilní reakce a vysokou jízdní stabilitu.

Design, ze kterého vyzařuje síla a dynamika

Nápaditá záď představuje ztělesnění dynamiky. Velkou zásluhu na tom má speciální RS difuzor v leskle černém provedení s výrazným horizontálním lemem v matné hliníkové optice a typicky oválné koncovky výfuku taktéž v provedení RS.

Přehlednost. Dotykové ovládání. Vynikající zážitek.

Audi RS Q8 je vybaveno celou řadou digitálních technologií, které vás budou za jízdy podporovat. Například specifický režim RS standardně dodávané přístrojové desky Audi virtual cockpit vás bude informovat o všech jízdních aspektech, včetně točivého momentu, výkonu, zrychlení, času zajetí kola a přetížení.

Streamování oblíbené hudby s vestavěnou službou Apple Music

Vychutnejte si dokonalý hudební zážitek v autě s Apple Music. Streamujte více než 100 milionů skladeb plynule a bez reklam - přímo z MMI. Najděte své oblíbené skladby nebo objevujte hudbu novou a užijte si pohodovou jízdu. Vyberte si ze tří mezinárodních živých rozhlasových stanic, jež hrají současné hity, klasiku i country hudbu a které uvádějí slavní moderátoři. K dispozici máte i osobní hudební knihovnu, kde můžete vyhledávat podle interpreta, skladby, alba či playlistu.

Poznámka: Obrázek pochází z vozu Audi Q8.

Výkon, který jde ruku v ruce s praktickou využitelností

Audi RS Q8 je stejně výkonné jako praktické. Kromě působivých jízdních vlasnostní nabízí také vysokou míru praktičnosti, kterou oceníte každý den. Například po sklopení opěradel zadních sedadel získáte zavazadlový prostor s celkovou kapacitou až 1 755 litrů. Mimo to lze trojdílné zadní sedadlo podélně posouvat.

Audi exclusive

Proměňte své Audi RS Q8 v inspirativní jedinečný vůz, který bude stejně nezaměnitelný jako Vy - s Audi exclusive. S vybranými dekory, barevnou kůží a individuálním lakováním z široké nabídky barev.

Functions on Demand

S Functions on Demand Vám Audi nabízí ještě větší flexibilitu při výběru výbavy. Četné funkce lze kdykoli doplnit. Díky aplikaci myAudi App je jejich výběr intuitivní a rychlý.

Poznámka: Obrázek pochází z modelu Audi e-tron.

 

Audi SQ8

Informace o spotřebě paliva a emisích CO₂ pro rozsahy v závislosti na použité sadě pneumatik a kol.